Pokoje i Apartamenty

Na naszych gości czekają pokoje typu Standard, Komfort, pokoje typu Sudio, LUX oraz Apartamenty. Gustownie urządzone pokoje o przestronnych i widnych wnętrzach utrzymują wysoki standard, zapewniając pełen komfort.

W cenę każdego pokoju wliczone jest śniadanie w formie bufetu serwowane w hotelowej restauracji od godz. 6.00 do godz. 10.00, w weekendy od 7.00 do 10.00.

Doba hotelowa trwa od godz. 14.00 do godz. 12.00 następnego dnia.

Pokoje wyposażone w:

Telewizor
Telefon
Wygodne biurko
Łazienka z prysznicem lub wanną
Komplet kosmetyków kąpielowych
Bezpłatne Wi-Fi
Zobacz i wybierz typ pokoju, który odpowiada Twoim wymaganiom. Komfort Standard Studio De Lux Apartamenty
Relaks

Hotel Panorama*** zaprasza na wypoczynek i relaks.

Obiekt posiada kompleks ogrodowy i saunę, w których spędzą Państwo miło czas. Altana z grillem zachęca do spędzania czasu na świeżym powietrzu, natomiast ścieżki rowerowe oraz bliskość atrakcji turystycznych pobudzą Państwa do aktywnego wypoczynku.

Świętokrzyskie Góry i związane z nimi corocznie oblegane przez turystów jaskinie, obiekty o nieocenionej wartości kulturowej i historycznej oraz rezerwaty przyrody stanowią o atrakcyjności regionu i wyborze naszego hotelu. Turystyczna wartość okolicy w połączeniu z ciepłą atmosferą i atrakcjami naszego obiektu sprawiają, że jest on doskonałym wyborem. Na świętokrzyskiej hotelowej mapie województwa trudno znaleźć propozycję podobną do naszej.

FB