Restauracja

Zapraszamy serdecznie do Restauracji w Hotelu Panorama***. Gwarantujemy Państwu wyśmienitą kuchnię w niezwykle przyjemnych i gustownych wnętrzach.
Restauracja, połączona z tarasem, zachwyci Państwa zróżnicowanym i niebanalnym menu. Szefowie kuchni serwują dania kuchni regionalnej, polskiej oraz europejskiej. Nasi kucharze starają się wykorzystywać sezonowe produkty, równocześnie dbając o wizualną stronę serwowanych potraw oraz o to, aby dania były nie tylko smaczne, ale również zdrowe.

  

Specjalna, sezonowa wkładka menu oddaje charakter regionu oraz produktów sezonowych .
Hotelowa restauracja jest doskonałym miejscem na spotkanie w gronie przyjaciół, rodzinny obiad, jak również zacisznym miejscem dla biznesowych spotkań czy przystankiem w trakcie podróży.
Miłośników piwa, egzotycznych drinków oraz mocniejszych trunków zapraszamy natomiast do Drink-baru. Serwujemy aromatyczne kawy, wyselekcjonowane wina oraz wyśmienite desery.

Restauracja à la Carte czynna codziennie od godz. 10.00 do 23.00
Drink-Bar czynny codziennie od godz. 10.00 do 23.00

Wstępując w progi restauracji Panorama mogą państwo być pewni, że zaspokoimy wszystkie gusta serwując dania, na które będą Państwo jeszcze wielokrotnie do nas powracali. Pyszna kuchnia w przystępnej cenie oraz gościnna obsługa są gwarancją usług na najwyższym poziomie i sprawiają, że restauracja Panorama w ciągu kilku lat istnienia zyskała szerokie grono stałych gości.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!

FB