Restauracja

Drodzy goście!!!

Serdecznie zapraszamy do naszej restauracji.

Wraz z nadejściem nowej pory roku odświeżyliśmy restauracyjne menu.

Pojawiła się również opcja cateringu na spotkania firmowe lub imprezy rodzinne - zpraszamy do za poznania się z pełną ofertą  - /upload/MENU_CATERINGOWE.pdf

Pojawiły się nowe dania, a te, które Państwo dobrze znają i doceniają zostały  zmodyfikowane.

 Zamówienia "na wynos" przyjmujemy całą dobę, a realizacja zamówień będzie odbywać się od godziny 14:00 do godziny 20:00.

Więcej informacji uzyskacie państwo dzwoniąc pod numer 41 265 40 37, 509 690 655 lub pisząc maila na adres: biuro@panorama-hotel.pl.

   

 

              

     

 
  

  
Specjalna, sezonowa wkładka menu oddaje charakter regionu oraz produktów sezonowych .
Hotelowa restauracja jest doskonałym miejscem na spotkanie w gronie przyjaciół, rodzinny obiad, jak również zacisznym miejscem dla biznesowych spotkań czy przystankiem w trakcie podróży.
Miłośników piwa, egzotycznych drinków oraz mocniejszych trunków zapraszamy natomiast do Drink-baru. Serwujemy aromatyczne kawy, wyselekcjonowane wina oraz wyśmienite desery.

Restauracja à la Carte czynna codziennie od godz. 10.00 do 23.00
Drink-Bar czynny codziennie od godz. 10.00 do 23.00

Wstępując w progi restauracji Panorama mogą państwo być pewni, że zaspokoimy wszystkie gusta serwując dania, na które będą Państwo jeszcze wielokrotnie do nas powracali. Pyszna kuchnia w przystępnej cenie oraz gościnna obsługa są gwarancją usług na najwyższym poziomie i sprawiają, że restauracja Panorama w ciągu kilku lat istnienia zyskała szerokie grono stałych gości.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!

FB