O Hotelu

Serdecznie zapraszamy do Hotelu Panorama*** położonego na obrzeżach Ostrowca Świętokrzyskiego. Usytuowanie Hotelu w bliskości drogi krajowej nr 9 gwarantuje Państwu swobodę podróżowania, natomiast zaciszna lokalizacja osłoni od zgiełku ulic i miasta.
Hotel urzeka gości kameralną atmosferą, przytulnymi pokojami i miłą obsługą, co gwarantuje Państwu doskonały wypoczynek.

Pierwszych gości, jako Restauracja, przyjęliśmy w 1999 roku i tak, sukcesywnie poszerzaliśmy swoją ofertę. W 2013 roku przeprowadziliśmy modernizację części hotelowej typu Standard, w tym roku zbudowaliśmy restauracyjny taras, a na końcówkę roku planujemy remont generalny sali bankietowej. I to jeszcze nie koniec...
Obecnie oferujemy do Państwa dyspozycji 83 miejsca noclegowe rozmieszczone w 43 pokojach znajdujących się w dwóch, połączonych restauracją częściach hotelowych.

Bliskość do centrum miasta oraz licznych atrakcji województwa świętokrzyskiego i naszego regionu umili Państwu pobyt w hotelu oraz pomoże zaplanować ciekawą podróż.

Recepcja hotelu jest do dyspozycji gości przez 24h.

Zainteresowany naszą ofertą?

Przejdź do rezerwacji

FB