Pobyt rodzinnyHotel PANORAMA  to idealne miejsce na rodzinne wczasy. Niezależnie od tego, czy planujecie długi pobyt czy jedynie weekendowy wyjazd, warto rozważyć wypoczynek w regionie świętokrzyskim. Hotel zapewnia wysoki standard oraz mnóstwo atrakcji.

Położenie naszego hotelu gwarantuje idealną bazę wypadową do wszystkich atrakcji regionu świętokrzyskiego. U nas możesz połaczyć aktywne zwiedzanie z leniwym odpoczynkiem.

Tutaj masz okazję uprawiać pieszą turystykę wyczynową, rozkoszować się regionalnymi przysmakami, poznać fascynującą historię ćmielowskiej porcelany, podziwiać skarby natury ukryte głęboko pod ziemią w kopaniach krzemienia sprzed 5 tysięcy lat.

Spędź z rodziną kilka dni w naszym regionie, a będziecie mieli okazję chodzić po górach i muzeach, zwiedzać zamki, ruiny i klasztory i podziwiać  gołoborza na szczycie Łysej Góry. W Bałtowie poznacie tajemnice dinozaurów, zejdziecie pod ziemię w Opatowie, sprawdzicie sandomierskie piwnice i odkryjecie niespodziewane podziemia w Pałacu w Kurozwękach.

 

A wszyskie te atrakcje znajdują się w okolicy naszego hotelu.

Restauracja znajdująca się na terenie hotelu serwuje dania regionalne oraz kuchni europejskiej, a bar oferuje szeroki asortyment napoi oraz piw z małych, craftowych browarów (również świętokrzyskich). Specjalnie dla rodzin z dziećmi przygotowano również specjalne menu w restauracji hotelowej.

Do dyspozycji gości oddajemy duży ogród z altaną grillową, plac zabaw dla dzieci oraz pokój zabaw dla najmłodszych.

Już teraz wejdż w zakładkę REZERWACJA i sprawdz jakie oferty przygotowaliśmy dla naszych gości.

 

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU:

recepcja@panorama-hotel.pl

 41 265 40 37

FB