CATERINGDania przygotowywane w formie cateringu to jedna z najwygodniejszych usług gwarantujących przygotowanie niezapomnianego i ciekawego przyjęcia. Catering oferowany przez naszą firmę może być dostarczany zarówno do dużych korporacji i podczas większych uroczystości, jak i kameralnych imprez w rodzinnym gronie. 

Przygotowując ofertę na nasze usługi cateringowe chętnie pomagamy i służymy radą w doborze ilości oraz rodzaju zarówno potraw jak i napojów. Z przyjemnością doradzimy jakie potrawy wybrać tak aby pasowały do charakteru imprezy. Posiadamy bardzo rozbudowane menu niemniej jednak jesteśmy otwarci na Państwa indywidualne życzenia.

Jeśli jesteś pracodawcą i szukasz firmy która przygotuje i dostarczy lunche na terenie Ostrowca i okolic w atrakcyjnej cenie, to świetnie trafiłeś. Zamawiając u nas obiady, masz gwarancję, że zostaną przygotowane z najwyższej jakości produktów na bazie od lat sprawdzonych receptur. Oferujemy posiłki tradycyjne, wegetariańskie, wegańskie, bezglutenowe, bez laktozy.

Poniżej przedstawiamy menu naszej restauracji:

Zapraszamy również do zapoznania się  z naszą ofertą cateringową na imprezy - /upload/MENU/catering-imprezy.pdf
 

   

FB