O restauracji

 resauracja

 

 

 

Zapraszamy serdecznie do Restauracji w Hotelu Panorama***. Gwarantujemy Państwu wyśmienitą kuchnię w niezwykle przyjemnych i gustownych wnętrzach.

Restauracja, połączona z tarasem, zachwyci Państwa zróżnicowanym i niebanalnym menu. Szefowie kuchni serwują dania kuchni regionalnej, polskiej oraz europejskiej. Nasi kucharze starają się wykorzystywać sezonowe produkty, równocześnie dbając o wizualną stronę serwowanych potraw oraz o to, aby dania były nie tylko smaczne, ale również zdrowe.

Specjalna, sezonowa wkładka menu oddaje charakter regionu oraz produktów sezonowych .

Hotelowa restauracja jest doskonałym miejscem na spotkanie w gronie przyjaciół, rodzinny obiad, jak również zacisznym miejscem dla biznesowych spotkań czy przystankiem w trakcie podróży.

Miłośników piwa, egzotycznych drinków oraz mocniejszych trunków zapraszamy natomiast do Drink-baru. Serwujemy aromatyczne kawy, wyselekcjonowane wina oraz wyśmienite desery.Restauracja à la Carte czynna codziennie od godz. 10.00 do 23.00

Drink-Bar czynny codziennie od godz. 10.00 do 23.00

 

 


 

Wstępując w progi restauracji Panorama mogą państwo być pewni, że zaspokoimy wszystkie gusta serwując dania, na które będą Państwo jeszcze wielokrotnie do nas powracali. Pyszna kuchnia w przystępnej cenie oraz gościnna obsługa są gwarancją usług na najwyższym poziomie i sprawiają, że restauracja Panorama w ciągu kilku lat istnienia zyskała szerokie grono stałych gości.

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!

 

 

 

 

Restauracja i Hotel PANORAMA ***
Jan Rotmański

Jędrzejów 84 A ( k. Ostrowca Św. - przedłużenie ulicy Opatowskiej)
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski
NIP : 661-000-22-94

Współrzędne do GPS: 50.54'37" N   21.23'17" E

tel.: 41 265-40-37
tel. kom.: 517 410 150

e-mail: biuro@panorama-hotel.pl
e-mail: recepcja@panorama-hotel.pl